Paweł Kukiz Bitcoin Profit – Rewiev

Paweł Kukiz w 2015 r. z przytupem wszedł do polskiej polityki, porzucając życie rockmana. Były lider zespołu Piersi wielokrotnie powtarzał, że nie idzie do polityki dla pieniędzy, ponieważ gdyby interesowały go naprawdę duże sumy, pozostałby przy muzyce. Ostatnio Kukiz wystartował z kolejnym biznesem. Tym razem lider Kukiz’15 postanowił zainwestować swoje pieniądze w kryptowalutę.

Kukiz zdobył sławę jako zuchwała osoba mówiąca wprost, która nie ma oporów, by mówić szczerze o tym, jak zarabia pieniądze.

W zeszłym tygodniu Paweł był gościem programu „Dzień Dobry TVN”, w którym ujawnił nową „lukę fortuny”. Taka „luka”, wg jego słów, może zamienić każdą osobę w milionera w ciągu 3-4 miesięcy. Kukiz przekonywał wszystkich ludzi w Polsce, by skorzystali z tej świetnej okazji, zanim wielkie banki ostatecznie tego zabronią.

…i rzeczywiście – kilka minut po zakończeniu wywiadu, Bank Pekao zadzwonił z żądaniem o wstrzymaniu publikacji edycji programu – ale było już za późno.

OTO CO SIĘ DOKŁADNIE STAŁO:

Gospodarz programu telewizyjnego „Dzień Dobry TVN” Marcin Prokop zaprosił Pawła Kukiza, by podzielił się wskazówkami umożliwiającymi zdobycie fortuny, a kontrowersyjny polityk ujawnił wielką tajemnicę.

„Dzięki temu, że szybko korzystałem z nowych możliwości, osiągnąłem sukces – działałem bez wahania. Obecnie moim numerem jeden pod względem zarobku jest nowy, automatyczny system tradingowy w zakresie kryptowalut o nazwie Bitcoin Profit. To największa okazja, jaką widziałem w całym swoim życiu, umożliwiająca szybkie zdobycie małej fortuny. Nakłaniam wszystkie osoby, by ją sprawdziły, zanim banki tego zabronią”.

– czytamy we wpisie opublikowanym przez Pawła Kukiza.

Marcin Prokop nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył – Paweł Kukiz wyciągnął swój telefon i pokazał widzom, jak dużo zarabia pieniędzy dzięki temu nowemu systemowi do zarabiania, o którym aktualnie wszyscy mówią w Polsce.

Bitcoin Victory
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0